Organy i pracownicy

POWIATOWY LEKARZ WETERYNARII W OTWOCKU
lek. wet. Anna Janulewska - Nowosad
ul. Andriollego 80
05-400 Otwock
KONTAKT:
tel. kom.: 694-465-882
tel.: (22)779-25-26
fax: (22)779-25-26
e-mail: anna.janulewska-nowosad@otwock.piw.gov.pl


ZESPOŁY PRACOWNIKÓW


Zespół do spraw Bezpieczeństwa Żywności, Pasz i Utylizacji

mgr inż. Anna Urbaniak - St. insp. wet. ds. bezpieczeństwa żywności
anna.urbaniak@otwock.piw.gov.pl

lek. wet. Magdalena Stępień - St. insp. wet. ds. bezpieczeństwa żywności
magdalena.stepien@otwock.piw.gov.pl

lek. wet. Renata Doraczyńska - insp. wet. ds. bezpieczeństwa żywności
renata.doraczynska@otwock.piw.gov.pl

lek. wet. Dariusz Stefańczyk - insp. wet. ds. bezpieczeństwa żywności
dariusz.stefanczyk@otwock.piw.gov.pl

lek. wet. Marcin Wróblewski - insp. wet. ds. bezpieczeństwa żywności
marcin.wroblewski@otwock.piw.gov.pl

mgr. inż. Iweta Pokusa – insp. wet. ds. pasz i utylizacji
iweta.pokusa@otwock.piw.gov.pl

KONTAKT:
tel. kom.: 660-697-244


Zespół do spraw Zdrowia i Ochrony Zwierząt

lek. wet. Anna Gozdek – St. insp. ds. ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
anna.gozdek@otwock.piw.gov.pl

lek. wet. Małgorzata Kucybała - insp. ds. ochrony zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt
malgorzata.kucybala@otwock.piw.gov.pl

KONTAKT:
tel. kom.: 694-465-883


Zespół do spraw Finansowo - Księgowych i Administracyjnych

mgr Elżbieta Buczkowska – Główna Księgowa
elzbieta.buczkowska@otwock.piw.gov.pl

mgr Izabela Szostak – księgowa
izabela.szostak@otwock.piw.gov.pl

Anna Floriańczyk – referent ds. administracyjnych
anna.florianczyk@otwock.piw.gov.pl

mgr Katarzyna Baranowska – sekretarz kierownika jednostki
katarzyna.baranowska@otwock.piw.gov.pl

KONTAKT:
tel.:(22)779-25-26
fax: (22)779-25-26
e-mail: biuro@otwock.piw.gov.pl